GM stant – 9A40:


Otomatik etiket baskı sonrası işlemleri ve katma değerli etiket uygulamalarındaki en yeni gelişmeleri göstereceğiz. Tamamen yeni platformlarımız üretim hızını arttırmayı, kaliteyi sağlamayı ve hammadde kullanımını optimize etmeyi amaçlıyor. Sistemler gerçek çözümler sunarken ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektedir. 2019 modelleri, manyetik bıçak ünitesi için bıçak yükleme, makine kullanımı ve çevrimiçi destek için daha ergonomik tasarım sayesinde çok daha kısa sürede ayar yapılmasını sağlamaktadır.

Sergilenen modeller aşağıdaki özelliklere sahiptir;
YENİ DC350 – Bir dizi yeni ve akıllı modüllerle YENİ “GM Premium” baskı sonrası sistemi
    –  YENİ Akıllı TARET – yeni GM tam servo kontrollü otomatik taret sarıcı. Rulo değiştirirken sistemin durdurulmasına gerek olmadığından verimli üretim      sağlar.   Bu benzersiz çözüm, ıslak merdane izleri olmadan form üzerinde etiketlere düzgün şekilde lak atılmasını sağlar. 

    –  YENİ Akıllı Bıçak Yükleme – değiştirme sürelerini azaltmak ve saniyeler içinde ve her seferinde doğru bir bıçak takılmasını sağlamak için otomatik bıçak değiştirme sistemi.
    –  YENİ Akıllı Dantel Sıyırma – servo kontrollü gerilime sahip mükemmel bir dantel sıyırma ve toplama sistemi. Dantel boşta bir kauçuk merdane etrafına soyulur ve hemen toplayıcıya aktarılır. Hassas baskı altı malzeme ve karmaşık etiket şekillerini yüksek hızda kesilip, dantel toplanırken bile sorunsuz çalışmasını sağlar. Sergilenen makine, mükemmel bıçak kesim sonuçları veren “Wink” marka ve dijital aralık ayarı olan “SmartGap Touch” kalıp kesim sistemiyle beraber sergilenecek.
YENİ 330FB – yeni GM premium şarap etiketi hattı Sıcak Yaldız / Kabartma / Serigrafi içermektedir. 50 tona kadar baskı uygulayan ve 44m / dakikaya kadar hızda YENİ hızlı ve ağır sıklet sıcak yaldız ünitesi, YENİ ve hızlı serigrafi ünitesi ve sofistike yüksek hassasiyetli hareketli UV serigrafi kurutma sistemi.
YENİ DC330 MINI – kompakt bir yapıda tam bir baskı sonrası sistemi. Ziyaretçiler, inkjet baskı makinesi ile IN-LINE ve yeni GM SmartCrush ile de OFF-LINE çalışma için değerlendirebilirler.
YENİ DC330MINIflex – flekso lak, laminasyon ve kurutma, semi rotatif bıçak kesim, backscore ve dilme istasyonu ile donatılmıştır.
YENİ SR350 – kalite kontrollü yeni GM yüksek hızlı dilimleme – sarma makinesi. En gelişmiş Servo sürücü teknolojisi ve benzersiz otomatik ayarlı bıçak seçeneği sunmaktadır. SR350, gelişmiş Nikka M1 etiket kalite kontrol sistemi seçeneğiyle donatılmıştır. Makine saniyeler içinde hızlanır ve herhangi bir hata tespit edilirse tam olarak 10 cm içinde durur. Çalışma hızı 300mt/dakikaya kadardır.
DC330 – Modüler baskı sonrası hattı, yüksek hızlı InkJet etiket baskı makinesi ile IN-LINE olarak sergilenecek.
GM SmartView – İdeal otomatik Endüstri 4.0 sistemi. Müşterinin sahip olduğu tüm GM etiket çevrim sistemlerinin gerçek zamanlı verilerini sağlar. GM SmartView, MIS ile entegre olup, JDF standardına uyumludur. Çalışmakta olan tüm makineleri hızlı bir şekilde gözlemlenmesini, iş etiketi ve operatör adını, makinenin mevcut durumunu vb. denetlemekte kullanılabilir. Gelişmiş IoT bağlantısı ile birlikte sunulmaktadır.
ETV330– Etiketleri ve ağır malzemeleri kesmeye için IN-LINE veya OFF-LINE kullanım için uygun olan giyotin kesicili tabakalama sistemi. Dahili pozalama kontrol ile birlikte gelir ve kolay kullanım sağlayan dokunmatik ekran üzerinden sisteme kumanda edilir.
PNT160 – İsteğe bağlı uzunluktaki ve boyutlardaki karton göbeklerin yüksek hızlarda hassas beslenmesini ve kesilmesini sağlayan yarı otomatik göbek kesici. 

FLEXOR YENİ ETİKET ÇEVRİM VE BASKI SONRASI ÇÖZÜMLERİNİ SUNAR

Etiket çevrim makine üreticisi FLEXOR (stand D38, salon 7), Labelexpo Avrupa’da yeni  xCUT PRO II semi-rotary dijital baskı sonrası sistemini ilk kez tanıtacak.

Büyüyen dijital baskı pazarı için FLEXOR, sektörde sınıfının en kısa form geçişi olan XCUT PRO makinesini sergiliyor. Ayrıca kaçırılmaması gereken bir dünya prömiyeri olarak XCUT PRO II; yine sektörde sınıfının en kısa form geçişi ile semi-rotary etiket kesim ünitesi, entegre fleksografik UV baskı istasyonu ve laminasyon istasyonu izleyiciler sergileyecek. Bu iki son derece kompakt ve verimlilik uzmanı özellik dijital baskılı etiketler üzerinden fuar sırasında yerinde test edilebilecektir.

Diğer bir yenilik ise yeni FLEXOR “540 sınıfı” sistemidir. Ergonomik (en yüksek kullanım kolaylığı ile esnek) modüler genişletilebilir, çok yönlü ve etkin (yüksek makine hızı ve hızlı iş ve bobin değişimi ile). Yüksek verim ve büyük tiraja ihtiyaç duyulduğunda mükemmel çözüm. 540mm form genişliğini ve avantajlarınızı yaşayın.

Diğer önemli noktalar arasında kısa vadede hızlı ve ekonomik rulo değişimleri için yeni ve yeniden tasarlanmış yarı otomatik taret sarıcı ve kolay ve hızlı Kesme bıçağı ayarı için otomatik bıçak ayar sistemi iSLIT bulunmaktadır. Her iki yenilik de isteğe bağlı olarak çoğu FLEXOR makinesine entegre edilebilmektedir. Bu yeniliklere ek olarak, FLEXOR, revize edilmiş “IQ Serisi” ni flekso UV ünitesi, jumbo bobin çözücüyü ve yeni yarı otomatik taret sarıcıyla birlikte sergiliyor.

FLEXOR makinelerinin “Industry 4.0 Ready” olduğunu ve tüm makinelere ek olarak Flexor’un müşterimize bulut tabanlı verimlilik araçlarıyla destek vermek için Plantyst ile ortaklık yaptığını söylemeye gerek yok. Size sürpriz yapalım!

Bizi “Nilpeter Salonu” Salon 7, D38 Standında bulabilirsiniz.

Ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz.

.